بهترین متخصص واریس ایران (بهترین دکتر واریس ایران)


دکترمحمود هادی زاده (تلفن : 09211016462 / 32242165 _ 031) سابقه ی تعداد بسیار زیادی(هزاران مورد) درمان انواع اختلالات و بیماری های عروقی و درمان انواع واریس،بدون اینکه بیماران نیاز به بستری شدن در بیماران و یا نیاز به بیهوشی داشته باشند،را در کارنامه درخشان خود دارد.


روش درمان مخصوص دکتر محمود هادی زاده برای درمان واریس وبیماری های وریدی،استفاده از لیزر واریس،RF واریس،چسب واریس و اسکلروتراپی واریس است که این روشهای نوین درمان واریس،نیاز به هیچگونه استراحت و یا دور شدن از محیط کار و زندگی و حتی یک دقیقه بستری شدن را ندارند.


در این روشها که بسیار کارآمدتر و بهتر از هرنوع درمان دیگر است،بیماران با استفاده از روشهای اندوواسکولر که روشهای بسیار قدرتمند و بدون خطر می باشند،تحت درمان قرار می گیرند و بلافاصله احساس بهبودی کامل خواهند داشت.
در روشهای دکتر محمود هادی زاده(بهترین متخصص واریس اصفهان)(بهترین دکتر واریس اصفهان) که در بهترین مراکز فوق تخصصی آمریکا و اروپا مورد استفاده قرار می گیرند و با نتایج درخشان همراه بوده اند، نارسایی های عمقی ورید ها و انواع واریس تحت درمان واریس با استفاده از لیزر واریس،RFواریس،چسب واریس و اسکلروتراپی واریس قرار می گیرند.


در ابتدای درمان توسط دکتر محمود هادی زاده در کلینیک واریس اصفهان،بیماران تحت سونوگرافی داپلر رنگی قرار می گیرند و بهترین روش های درمانی برای هر بیمار انتخاب شده و سپس بیمار تحت درمان کامل و موثر قرار می گیرد.


بیمارانی که از سراسر کشور به دکتر محمود هادی زاده بعنوان بهترین متخصص واریس کشور(بهترین متخصص واریس ایران) مراجعه می کنند،تاکنون هیچگونه بازگشت بیماری را گزارش نکرده اند و همگی از واریس و عوارض واریس نجات یافته و به بهبودی کامل دست پیدا کرده اند.

 برای مشاهده و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به سایت واریس درمان نیز مراجعه نمایید.

آدرس کلینیک


اصفهان، خیابان شمس آبادی، مجتمع پزشکی
قمرالدوله، طبقه 3 (آسانسور دارد)
031-32242165
031-32242164
0913-8991980
info@doctorhadizadeh.ir

اطلاعات تماس

 اینستاگرام:instagram.com/varisdarmann

تلگرام: drhadizadeh
دیگر وب سایتها:
Untitled 1
    Untitled 2
 
 
 
 
  •