درمان واریس با بیمه در اصفهان

درمان واریس با لیزر و درمان واریس با RF بهترین روش های درمان واریس دردنیا هستند. بیمارانی که دچار واریس‌های شدید یا اختلالات عنکبوتی هستند، علاقه دارند که بدانندآیا لیزرواریس تحت پوشش بیمه است یاخیر.( یعنی درمان واریس با بیمه تامین اجتماعی دراصفهان برای آنان ایده آل است).
دراين مقاله درمورد این موضوع ونیز درمورد هزینه درمان واریس با لیزر وRF با شما سخن خواهیم گفت.

درمان واریس با بیمه دراصفهان

آیا درمان واریس تحت پوشش بیمه قرار دارد یا نه ؟

بسیاری از بیماران تمایل دارند و سوال می‌کنند که آیا لیزر واریس بابیمه تامین اجتماعی در اصفهان انجام می‌شود یا نه ؟مقدمتاً این نکته را بیان می‌کنیم که پرداخت هزینه لیزر واریس در اصفهان توسط بسیاری از بیمه‌های تکمیلی انجام می‌شود. دکتر هادی زاده ( بهترین متخصص واریس کشور )( بهترین متخصص واریس اصفهان ) درمان واریس بالیزر رادراصفهان بنیان نهاده اند. ایشان سالهاست روشهای نوین  درمان واریس به وسیله لیزر را در اصفهان پایه گذاری نموده اند .پس از پایه گذاری این درمانهای نوین ، ایشان با شرکت‌های بیمه مختلف در زمینه تحت پوشش قرار دادن لیزر واریس در اصفهان به گفتگو پرداختند.این گفتگوها برای این بوده تا امکان پرداخت هزینه های لیزر واریس  دراصفهان توسط بیمه ها ممکن شود. نتیجه این گفتگوها رادرادامه باشما درمیان می گذاریم.

 

چرا باید واریس را درمان کنیم؟

واقعیت آن است که بهترین متخصص واریس اصفهان درمورداینکه چرا باید درمان واریس راانجام داد،مطالب زیادی بیان نموده‌اند.  اگر درمان واریس توسط بهترین دکتر واریس و بابهترین روش که لیزر واریس است انجام نشود، می تواند باعث عوارض فراوانی شود.

ماده ای که به داخل ورید تزریق می شود، اثرات خود را بلافاصله شروع می کند. این ماده با خون مخلوط نمی شود، بلکه آن را جابه جا می کند و تأثیر آن را افزایش می دهد.  یکی از بزرگترین مزیت های اسکلروتراپی و همینطور لیزر، این است که بسیار راحت انجام می شود. این تکنیکها اجازه می دهند تا مشکل واریس بدون نیاز به جراحی یا قطع کردن زندگی عادی بیمار برطرف شود.در واقع اسکلروتراپی توسط بهترین متخصص اسکلروتراپی (دکترهادی زاده) عملی است که به صورت سرپایی و بدون بیهوشی و استراحت انجام می شود. بیمار به مرخصی استعلاجی و بیکار شدن نیاز ندارد و می تواند بلافاصله به زندگی عادی خود بازگردد.

بیمار فقط باید بعد از هر جلسه از جوراب واریس به عنوان یک وسیله پیشگیری تا چند روز استفاده کند. جوراب واریس به بیمار اجازه می دهد به فعالیت های روزانه خود ادامه دهد.

لیزربرای درمان واریس و نارسایی های وریدی

در حال حاضربهترین روشهای بدون تیغ و خونریزی در دسترس هستند. در حقیقت مشکلات واریس را می توان با لیزرعمقی یاهمان لیزر اندوواسکولار درمان کرد. این روش داخل عروقی شامل انجام استفاده از لیزر یا آراف است که باعث ناپدید شدن رگ های واریسی و درمان کامل نارسایی وریدی می شود.

لیزر سطحی

گاهی هم ازلیزر سطحی برای وریدهای عنکبوتی توسط بهترین متخصص واریس استفاده می شود. البته لیزر سطحی، همانند لیزر عمقی نبوده و نتایج متغیری دارد. لیزر سطحی دارای قدرت کمی بوده و برای رگهای واریسی بزرگتر توصیه نمی شود، زیرا نتایج حاصل از آن در رگهای بزرگ مطلوب نیستند. بیمارانی که واریس طنابی یا بزرگ دارند نمی تواننددرمان با لیزر سطحی را انتخاب کنند.
هزینه انجام لیزر داخل عروقی ونیز آر اف در مقایسه با سایر تکنیک های درمانی قدیمی مانند جراحی ، بسیارکم و ناچیزاست.

درمان کامل

احتمال درمان کامل توسط لیزر داخل عروقی بیمارانی که به دنبال درمان واریس توسط بهترین متخصص واریس ( بهترین متخصص واریس در اصفهان ) هستند و عموماً درمان واریس با بیمه تامین اجتماعی در اصفهان را ترجیح می‌دهند به دنبال این سوال هستند که میزان درمان کامل چقدر است. در واقع درمان واریس با بیمه در اصفهان (درمان واریس با بیمه تامین اجتماعی  در اصفهان ) یا سایر بیمه‌ها فقط در صورتی مورد رضایت و مورد پذیرش بیماران است که نتایج درمان واریس به وسیله لیزر واریس و سایر روش‌ها بسیار ایده‌آل و مورد پسند باشد.

photo 2024 03 08 19 15 26

 

نکته مهم

نکته مهم در این مورد آن است که پارامترهای گوناگونی بر روی درصد موفقیت لیزر درمانی ( ولیزر واریس در اصفهان ) موثر می‌باشد. مهمترین نکته آن است که بیمار به بهترین متخصص واریس ( بهترین متخصص واریس اصفهان)(بهترین متخصص واریس شهرکرد ) مراجعه نماید. وقتی بیمار بهترین متخصص واریس را انتخاب نماید ، می‌تواند انتظار داشته باشد که به بهترین درمان واریس دست پیدا کند. دکتر هادی زاده که پدر درمان واریس در اصفهان لقب گرفته اند از سالها پیش مشغول درمان واریس با لیزر واریس ونیز آر اف می‌باشند..

photo 2024 03 08 19 15 22

استفاده های مختلف لیزر:

روش‌های مختلفی برای استفاده از لیزر و یا سایر تکنولوژی های جدید، ابداع شده است. این فناوری های جدید کمک می کنند تا بهترین روش برای انجام دادن پیشرفته ترین فعالیت های بشری در دسترس قرار گیرد.

درصنایع نظامی و های تک هم ازلیزر به میزان زیادی استفاده می شود.  در این صنایع های تک ، که از فن آوری های بزرگ وپیشرفت استفاده می‌کنند، برای بهترین نتیجه، از لیزر استفاده می شود.

درمورد درمان‌های بسیار دقیق پزشکی و دندان پزشکی ونیز درصنایع مختلف هم ازلیزر استفاده های گسترده می شود.

نکات تکمیلی :

درمورد بیمه با بیمه در اصفهان ، باید گفت در حال حاضر اکثر بیمه های تکمیلی بزرگ، درمان واریس با لیزر واریس را تحت پوشش قرار می دهند.

بیمارانی که تحت درمان با لیزر توسط بهترین متخصص واریس اصفهان(بهترین متخصص واریس شهرکرد )(دکترهادی زاده ) قرار می‌گیرند، بلافاصله فاکتورهای لازم رادریافت می کنند.

باتوجه به مدارک و فاکتورهای ارائه شده، بیماران می توانند نسبت به دریافت هزینه های خود اقدام نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و کامل با شماره تلفن‌های زیر تماس بگیرید

09211016462
03132242165

آدرس کلینیک


اصفهان، خیابان شمس آبادی، مجتمع پزشکی
قمرالدوله، طبقه 3 (آسانسور دارد)
031-32242165
031-32242164
0913-8991980
info@doctorhadizadeh.ir

اطلاعات تماس

 اینستاگرام:instagram.com/varisdarmann

تلگرام: drhadizadeh
دیگر وب سایتها:
Untitled 1
    Untitled 2
 
 
 
 
  •